Przykładowe modele hantli w sklepie internetowym

W dzisiejszych czasach wraz z rozwojem cywilizacji i techniki wszystko możemy kupić w sklepie internetowym. Jest to dla nas bardzo wygodne, gdyż nie musimy nigdzie wychodzić, a dany produkt dostajemy prosto do domu.

Jednym z takich produktów, który możemy kupić w sklepie internetowym są hantle do ćwiczeń. Kupując hantle w takim sklepie internetowym najpierw porównujemy ceny, a później bardzo dokładnie czytamy opis produktu, aby dokonać właściwego wyboru. Jednym z takich sklepów internetowych jest sklep sklep sportowy abcfitness.pl, w którym mamy mnóstwo modeli hantli do ćwiczeń. Dlatego w tym artykule postanowiłam wymienić trzy z nich, które oferuje nam właśnie ten sklep internetowy.

Pierwszy model hantli to hantel bulimiczny 1×10 kg Xylo. Ta treningowa hantla ma powlekane talerze, które świetnie nadają się do treningu w domu. Natomiast obciążenia, które powlekane są kilkoma warstwami tworzywa sztucznego, chronią naszą posadzkę, panele itd. od zniszczenia w razie ich upuszczenia. Model tej hantli posiada również gryfy, które mają refowaną rączkę, dzięki czemu nie wyślizgną się w czasie treningu. Następne hantle to hantle żeliwne 2×10 kg Xylo, które wykonane są z niezwykłą starannością i dbałością o detal. Zastosowanie żeliwnych talerzy oraz niezwykła wytrzymałość pełnych gryfów da nam pewność komfortowego treningu na każdym poziomie zaawansowania. Trzeci i zarazem ostatni model hantli jaki tu wymienię jest hantel powlekany 1 kg LAUBR. Hantel ten jest pokryty plastykiem, dzięki czemu nie wyślizgnie nam się z ręki. Doskonale nadają się do ćwiczeń fitness, aerobiku, ćwiczeń ogólnych i rozwojowych.

Jak jasno wynika z powyższego wymieniony sklep internetowy ma ciekawą ofertę hantli do ćwiczeń zarówno na siłownię, jak i do domu.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*