Super promocja w Hop-Sport – 35% taniej!

promocja na sprzęt sportowy
Źródło: hop-sport.pl

Szukasz sprzętu sportowego w najniższej cenie? Chcesz kupić sprzęt nowy, nie interesuje się używany? Sprawdź jaki sprzęt fitness i na siłownie znajdziesz w promocyjnej cenie w Hop-sport.pl Do 9 marca obowiązuje super promocja!

Bieżnia Elektryczna HS-640A

W hop-sport znajdziesz najtańszą bieżnię elektryczną z Bluetooth Promo już w cenie 1 649 zł. Do bieżni załączona jest mata ochronna. Urządzenie działa bardzo cicho, dzięki zastosowaniu silnika o mocy 2,5 KM możemy ćwiczyć z maksymalną prędkością 14 km/h.

Źródło: hop-sport.pl

Rower elektryczno-magnetyczny z Iconsole +

Model HS-090H Apolli z Iconsole+ jest dostępny w Hop-sport już w cenie 1 398 zł. To idealne urządzenie do ćwiczeń dla osób, które chcą trenować bez konieczności nadwyrężania stawów. Model ten jest wyposażony w funkcję Bluetooth oraz aplikację iConsole+. System oporu magnetycznego w sumie waży 13 kg, dzięki temu trening jest bezpieczny i cichy. Hałas jest minimalny, dzięki czemu można ćwiczyć nawet w nocy, nie budząc przy tym domowników.

rower elektryczno-magnetyczny
Źródło: www.hop-sport.pl

Poręcze treningowe i drabinka do ćwiczeń

Z Hop-sport możesz mieć własną drabinę do ćwiczeń w domu. Zestaw drabinka plus drążek i ławka kosztuje jedynie 828 zł. Ćwiczenia na tym przyrządzie

pozwalają na rozwój wszystkich partii mięśni. Urządzenie idealne nie tylko do treningu, ale również do rehabilitacji. Rama drabinki jest stabilna i bezpieczna, montujemy ją na ścianie, dzięki czemu nie zbiera dużo miejsca.

tania drabinka do ćwiczeń promocja sprzętu sportowego marzec 2018
Źródło: hop-sport.pl

Stojak na obciążenia, gryfy i hantle

Stojak ułatwia utrzymanie porządku w domowej siłowni. Stojaki Hop-sport są wytrzymałe i dopracowane w szczegółach. Model HS-100/A wyposażony w wieszaki i haki, utrzyma bardzo dużą ilość obciążeń, gryfów, czy hantli. Jego cena to tylko 384 zł.

Chcecie dowiedzieć się więcej o proponowanych produktach?

Zapraszamy do sklepu Hop-Sport Kliknij i sprawdź szczegóły oferty>>

*Promocja obowiązuje do 09.03.2018

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*