Rower elektryczno-magnetyczny leżący HS-100L z Hop-sport.pl – Test produktu

rower treningowy
Źródło: pixabay.com

Poziome rowery elektryczno-magnetyczne pozwalają w szybki sposób poprawić naszą formę. Modele takie jak HS-100L nie obciążają stawów. Dodatkowe wyposażenie, jakim jest iConsole+ pozwala także na ciekawy trening, możemy przenieść się do przeróżnych miejsc na świecie.

Źródło: pixabay.com

Rower elektryczno-magnetyczny leżący HS-100L Edge iConsole+ to nowoczesne urządzenie, które pozwala na efektywny trening w warunkach domowych. 19-kilogramowy system oporu magnetycznego podczas treningu nie obciąża kolan. Dodatkowo, dzięki takiej wadze oporu ruch jest on całkowicie płynny, a ćwiczenia na rowerku są niewiarygodnie ciche, co pozwalana na trening nawet w nocy.

Aplikacja iConsole+ pozwala na wybranie dowolnej trasy na mapie świata i zobaczenie jej na ekranie tabletu, telefonu, czy też telewizora. Widoki możecie zobaczyć, w formie hybrydowym bądź Street View. Chcąc, aby aplikacja mogła odczytać parametry i wyniki treningu, wystarczy, że połączymy urządzenie mobilne z komputerem tego modelu – niepotrzebne będą żadne kable, a to dlatego, że urządzenie zostało także wyposażone w Bluetooth. Aplikacja pozwala także na utworzenie profilu i dzielenie się swoimi osiągnięciami w mediach społecznościowych.

Ważnym elementem podczas jakiegokolwiek treningu jest rozwój. Na tym urządzeniu możemy zwiększać obciążenie, wystarczy, że ustawimy trasę w terenie górzystym. Urządzenie daje możliwość na dopasowanie obciążenia do swoich możliwości, tak, że po wielu miesiącach i nabraniu formy będziemy mogli dać z siebie jak najwięcej. Rowerek HS-100L Edge automatycznie modyfikuje obciążenie w trakcie treningu, dzięki czemu nie musimy robić tego sami. Aplikacja iConsole+ automatycznie wyreguluje trening na podstawie zadanych parametrów, wraz z postępami obciążenie będzie zwiększone i nawet się obejrzymy, a cel zostanie osiągnięty.

Źródło: hop-sport.pl

Dodatkowe wyposażeniem, jakim są sensory dotykowe, które umieszczone są na uchwytach obok siedziska, pozwalają na monitorowanie naszego pulsu, a więc tego, co jest dość istotne podczas ćwiczeń na utratę tkanki tłuszczowej.

Czy na tym rowerze może ćwiczyć każdy? Tak, jeżeli tylko nie mamy żadnych przeciwwskazań od naszego lekarza, może się nawet okazać w przypadku zwyrodnień stawów, że trening na takim rowerku będzie dopełnieniem naszej rehabilitacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*