Szał trampolin! Coraz więcej parków z trampolinami w Polsce

Za oknem dostrzegamy coraz bardziej wiosenną pogodę. Każdy z nas już z niecierpliwością czeka na ciepłe, słoneczne dni. My dorośli nie możemy doczekać się kiedy zaczniemy uprawiać sporty wiosenne. Nasze pociechy natomiast marzą, żeby jak najszybciej wyjść na zewnątrz, aby oddać się radosnej zabawie Dlatego jeśli posiadamy trampolinę to rozłóżmy ją, gdyż marzec to świetny czas, aby to zrobić. Jeśli jednak jej nie mamy to zawsze możemy ją kupić lub wybrać się z naszym dzieckiem do parku, w którym  taka trampolina jest. Otóż tak,  w Polsce mamy coraz więcej parków z trampolinami, a to za sprawą coraz większego szału na trampoliny. Z tego też względu w tym artykule wymienię niektóre parki w Polsce, w których taka trampolina już jest lub w najbliższym czasie będzie. Parki takie zwane są parkami trampolin.

   Oto one:

1.      „ ARENA 3D – PARK TRAMPOLIN W KRAKOWIE”

Park ten składa się z aż 26 połączonych ze sobą trampolin, z patentem na podniesione ściany boczne, które dają dużo większą frajdę ze skakania oraz zabezpieczają skoczków przed wypadnięciem z areny. Cała konstrukcja posiada również wszelkie wymagane dopuszczenia UE oraz certyfikaty bezpieczeństwa.

2.      PARK TRAMPOLIN W GDYNI

Park trampolin powstaje w gdyńskim Śródmieściu. Inwestycja mieścić się będzie na hali, wielkości ok. tysiąca metrów kwadratowych, gdzie rozstawiono pięćdziesiąt trampolin, ustawionych w poziomie i pod skosem. Zajmują one powierzchnię powyżej 400 metrów kwadratowych. Jak dla naszych pociech to naprawdę duża przestrzeń do zabawy i szaleństw na trampolinach.

Źródło: flickr.com

3.      PARK TRAMPOLINOWY W WARSZAWIE

Obecnie powstają projekty i plany, aby taki park powstał przy Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie. Będzie to  pierwszy  park trampolinowy – z trampolinami w najróżniejszych wielkościach. Będzie to zarazem największy i najbardziej imponujący obiekt sportowy w tym mieście.

   Podsumowując, w Polsce jak na razie mamy jeden park trampolin, który mieści się w Krakowie. Dwa w Gdyni i w Warszawie są jeszcze w trakcie realizacji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*