Rodzaje zabiegów odchudzających

   W obecnych czasach salony kosmetyczne mają szeroką ofertę zabiegów odchudzających. Jest tak, dlatego że my kobiety chcemy szybko schudnąć, a takie zabiegi właśnie nam to umożliwiają. Owe zabiegi mają na celu utratę kilku centymetrów w obwodzie, a także w innych partiach ciała. Jakie to zabiegi odchudzające oferuje się klientkom? Aby odpowiedzieć na to pytanie wymienię teraz kilka ich z nich.

Tak więc:

WINOTERAPIA

Po peelingu  z moszczu winnego i miodu lawendowego kosmetyczka aplikuje ampułki czerwonego wina i maski na bazie białego, po czym owija klientkę folią i kocem elektrycznym. Zabieg ten doskonale odżywia i ujędrnia skórę.

THALGOBODYTHERM

Zabieg polega na zastosowaniu ciepłych i zimnych masek. Zimną maskę nakłada się na miejsca na ciele, które należy ujędrnić, a ciepłą na partie, które warto wyszczuplić. Taki zabieg napina skórę, wzmacnia i odżywia ją, a także, co najważniejsze, wyszczupla.

odchudzam

THALASSOTERAPIA

Podczas tego zabiegu wykorzystywane są substancje pochodzenia morskiego, jak na przykład wyciągi z alg, woda morska, lecznicze błoto. Zabiegi pomagają wzmocnić układ odpornościowy, zremineralizować organizm oraz wspomagają spalanie tkanki tłuszczowej.

BICZE WODNE

Modelują sylwetkę, wzmacniają jędrność skóry i usprawniają krążenie krwi. Masaż odchudzający, ręczny lub mechaniczny, przyczynia się do rozbijania tkanki tłuszczowej i poprawia ukrwienie i dotlenienie skóry.

ELEKTROSTYMULACJA

Zabieg elektrostymulacji powoduje pobudzenie mięśni do pracy, dzięki czemu tkanka tłuszczowa spalana jest szybciej. Im lepiej wytrenowane stają się mięśnie, tym efektywniejsza przemiana materii. Sylwetka staje się jędrna i smukła.

VACUTHERAPY

 Zabieg ten składa się z trzech elementów: do vacu masażu niezbędny jest kombinezon z kapsułkami, które masują ciało i powodują przesunięcie limfy ku węzłom chłonnym. Vacunaut to zabieg dla osób z dużym brzuchem. Polega on na ćwiczeniu w specjalnym kombinezonie. Hypoxi Rainer   zabieg, podczas którego pacjent leży na plecach i w kapsule próżniowej (od pasa w dół) ćwiczy jazdę na rowerku.

   Z powyższego jasno wynika, że oferta salonów kosmetyczna jest bardzo szeroka, jeśli chodzi o rodzaj zabiegów odchudzających. To w zupełności od nas zależy, jakiemu zabiegowi się poddamy.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*