Zadbaj o figurę w każdym miejscu, dzięki zestawowi TRX

Większość z nas marzy o nienagannej sylwetce, bez wałeczków tłuszczu na biodrach, czy też brzuchu. Dlatego też, aby to osiągnąć stosujemy różnego rodzaju diety, jak również ćwiczymy, by nasze odchudzanie było jeszcze bardziej skuteczne. Najlepszym miejscem na takie regularne ćwiczenia jest siłownia, ponieważ jest w niej wiele sprzętów i to na różne partie naszego ciała. Niestety szybko z niej rezygnujemy, bo po prostu brakuje nam czasu i pieniędzy. Mając na uwadze powyższe świetnym rozwiązaniem będzie zakup zestawu TRX.

Dzięki niemu będziemy mogli zadbać o swoją figurę w każdym miejscu i o każdej porze. Zestaw TRX pozwala nam trenować w domu, na zewnątrz, w podróży – wszędzie tam, gdzie będziemy go mogli stabilnie zawiesić. A zatem jak działa TRX i co to w ogóle jest za sprzęt? W tym artykule postaram się to wyjaśnić.

taśmy

Każdy TRX wyposażony jest w pas o szerokości 40 mm, który jest podwójnie zszyty grubą, przeplataną nylonową nicią, co gwarantuje trwałość i odporność na siłę rozciągania do 560 kg. Zestaw TRX zawiera także nierozdzielny karabinek i haczyk zabezpieczający. Części te zapewniają bezpieczny trening nawet bardzo wymagającym użytkownikom, dzięki temu że dostosowują się od 1,8 do 3,6 m, by służyć wszystkim niezależnie od ich wymiarów i możliwości. TRX pozwala na wykonanie 750 ćwiczeń górnych i dolnych części ciała. Każde ćwiczenie można stopniować w zależności od naszego poziomu sprawności. Wielkość oporu można dopasować poprzez pomieszanie ciężaru naszego ciała. Treningi na nim poprawiają równowagę mięśni, stabilność stawów, mobilność i wzmacniają mięśnie brzucha. TRX ma możliwość szybkiej zmiany ćwiczenia, dzięki czemu nasze treningi będą w systemie cyklowym. Jak już wspomniałam powyżej TRX możemy używać wszędzie, a to ze względu na jego niewielką wagę (waży mniej niż kilogram) i krótki montaż (montuje się go krócej niż minutę). Zestaw TRX możemy przechowywać w małej torbie.

Z powyższego jasno wynika, że dzięki takiemu urządzeniu jak TRX będziemy mogli dbać o swoją figurę i to wszędzie. Dlatego wydaje mi się, że nie ma sensu dalej zastanawiać się, czy go kupić, czy nie.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*